Jaké oblečení mám vybrat na focení?

Jdeme na to Výběr oblečení na fotografování by se neměl podceňovat, protože to ovlivní celý vzhled výsledných fotografií. Je tedy důležité aby jste se zamysleli jakým stylem mají fotky vypadat. Mají být tmavého ražení, či chci světlé fotografie? Nebo spíš neutrální? Je dobré si projet portrétní… chcete vědět víc?

Svatby 2019

Pokud stále hledáte fotografa na Váš den D, tak jsem Váš člověk :)Na svatbě nejsem jen jako svatební fotograf, ale snažím se být budoucím nevěstám psychická podpora a pomocná ruka :)Napište mi do mailu Váš termín svatby a obratem Vám odpovím spolu s cenovou nabídkou.  chcete vědět víc?

Jak jsem si osvěžila práci designéra :)

Už je to nějaký pátek co jsem vyšla ze školy. Tenkrát to bylo spíše za trest, než že by mě to nějak bavilo. Nyní objevuju kouzlo tohoto řemesla.  Baví mě vymýšlet dekorace a řešení. Tak jsem se pokusila udělat svému synovi pokojík. Už mu byly dva roky, tak byl nejvyšší čas, aby se hračky z obýváku… chcete vědět víc?

Narozeninové focení malé Justýnky

Dnes se na mne usmívalo moc krásné sluníčko a nebylo to to za mraky, které vykouklo jen když se mu zrovna chtělo, což bylo ideální :-) Nýbrž téměř roční Justýnka.   Doprovod ji dělali moc milí mladí rodiče :) no nejsou kouzelní? Celá rodinka byla velmi fotogenická :-) Posuďte sami... Na závěr… chcete vědět víc?

Těhotenské focení u Datlíku

Dnes jsem se obávala, že nám focení opět odpadne kvůli počasi, ale nakonec bylo naprosto ideální světlo :-) Slunce lehce za mrakem, občas i vykouklo a usmálo se na budoucí maminku Radku :) Fotili jsme v okolí Datlíku a tam to prostě miluju pro svoji rozmanitost. Budoucí rodiče byli moc milí lidé… chcete vědět víc?

Veselá svatba na Kunětické hoře

Dnes jsem se zúčastnila krásné, pohodové a veselé svatby v pardubickém kraji. Od rána u Terezky a Kuby panovala pohodová atmosféra, hířilo se vtipem a jelo se klidným tempem. Tenhle krásný pár na mě působil harmonicky :-) Strávila jsem s nimi pěkných pár hodin a moc si to užila, ikdyž mě trápí… chcete vědět víc?

.

Mezinárodní den předčasně narozených dětí se slaví 17. listopadu. Po celém světě se rozsvítí hlavní památky, důležité budovy i divy přírody purpurovou barvou a lidé sdílejí příběhy dětí, které se narodily o několik týdnů nebo dokonce měsíců dříve, než měly. Počet předčasně narozených dětí každým… chcete vědět víc?

.

I takto mohou vypadat mé ručně vyráběné obaly :)    chcete vědět víc?

.

První teepee focení :) Včera jsem poprvé fotila s krásným šitým teepeem. A rovnou s dvěmi rodinami. Společnost mu dělali tři holčičky s maminkou Zuzanou. Poté také jedna princezna s maminkou Luckou. Zde k nahlédnutí pár fotografií. Pokud také chcete takové fotografie, neváhejte se ozvat :-) … chcete vědět víc?

.

Dlouho jsem se na něj těšila a už mi dělá společnost v brašně.

Je to zatím nováček, ale slibuji že ho zaučím ;-) 

« Předchozí 1 2 Následující »